به گزارش خبرنگار ایرنا، فرماندار گناوه در این آیین ضمن دعوت مردم به حضور پرشور در راهیپمایی ۲۲ بهمن گفت: مردم مومن و متدین این شهرستان با حضور پرشور خود در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن یک بار دیگر وفاداری و عهد خود را به آرمان های امام راحل(ره) و شهدا به منصه ظهور خواهند گذاشت.

محمدتقی صفری افزود: شهرستان گناوه در تابستان امسال با مدیریت آب و فاضلاب و برنامه ریزی انجام شده با حداقل بحران و مشکل پشت سر گذاشت.

وی اظهار کرد: باتوجه به بارندگی خوب امسال ، پیش بینی می شود کمبود آب برای تابستان سال آینده به خوبی مدیریت شود.

صفری عنوان کرد: ترمیم و اصلاح خطوط شبکه آب آشامیدنی و فاضلاب کاری بسیار ضروری است و رفع مشکلات موجود را پیگیر خواهیم بود.

فرماندار گناوه بیان داشت: امبدواریم با تلاش بیشتر مجموعه آب و فاضلاب تابستان سال آینده را با کم ترین مشکل سپری کنیم.

مدیر آب و فاضلاب گناوه گفت: عملیات اجرایی پروژه لوله گذاری و اصلاح شبکه میدان امام امام حسین (ع) تا چهارراه فضیلت با اعتبار ۷ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان اجرا می شود.

عبدالعزیز عبدالهی افزود: هدف اصلی این پروژه ارتباط مستقیم و سریع بین ایستگاه پمپاژ محله امامزاده و حرم به حرم و تامین آب این منطقه و محله امید بمنظور رفع مشکل افت و کم آبی در فصل تابستان است.

وی گفت: در اجرای این پروژه، لوله گذاری به متراژ ۳۸۰ متر با استفاده از لوله ۲۵۰ پلی اتیلن انجام می شود.

عبدالهی افزوود: پروژه لوله گذاری اصلاحی نیز در منطقه حرم به حرم و پشت ایران خودرو انجام شده که به این پروژه کمک شایانی خواهد کرد.

وی با اشاره به دیگر اقدامات صورت گرفته جهت رفع مشکل کمبود آب در برخی نقاط این شهر، گفت: اصلاح شبکه در خیابان فضیلت حدفاصل سه راهی استخر انجام شده که با تکمیل لوله گذاری بلوار امام حسین (ع) و نصب و تعویض شیرآلات، مشکل ساکنان پشت بند دره به محله امید نیز رفع می‌شود.

مدیر آب و فاضلاب گناوه یادآور شد: تعداد مشترکین آب شهرستان گناوه ۳۷ هزار و ۳۰۰ مشترک است.