" حبیب اله حدادی" روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در این مدت همچنین یک‌هزارو ۷۴۴ مورد انشعاب آب و یک‌هزارو ۶۶۹ مورد انشعاب فاضلاب در شهر و روستاهای بروجرد واگذار شده است.

وی با بیان اینکه همچنین در این مدت یک‌هزارو ۹۱۰ دستگاه کنتور خراب در سطح شهرستان تعویض شد، اظهار داشت: حفر و تجهیز ۹ حلقه چاه عمیق و نیمه عمیق، احداث پنج باب مخزن ذخیره به حجم یک هزار و ۶۰۰ متر مکعب در روستاهای جهان آباد و برکت آباد از دیگر اقدامات انجام شده در سال جاری است.

رییس شرکت اب و فاضلاب بروجرد بیان کرد: ترمیم ۱۲ هزار و ۱۷۶ مورد شکستگی لوله، توسعه شبکه آبرسانی در سطح شهرستان به طول ۵.۲ کیلومتر و اصلاح شبکه شهر بروجرد به طول۱.۳ متر از دیگر اقدامات انجام شده در راستای توسعه شبکه این شهرستان است.

حدادی اضافه کرد: توسعه فاضلاب شهر بروجرد در هشت نقطه به طول ۲۷ کیلومتر انجام شده و ۳۴ هزار مورد کار کلرسنجی و یک‌هزار و ۴۸۹ مورد آزمون‌های باکتریولوژی، ۸۹ مورد بررسی اتفاقات کنترل کیفی و ۱۲۰ مورد در این مدت انجام شده است.

وی نصب دستگاه تله متری ( کنترل از راه دور) در ایستگاه‌های شهری و روستایی ۱۸ دستگاه، ساخت و نصب چهار دستگاه تابلوی سافت و کنتاکتوری برق ایستگاه های آب شرب روستایی، تعویض ۲۵۰ متر کابل ایستگاه‌های آب شرب روستایی، تعویض پنج دستگاه پمپ شناور سوخته در ایستگاه،های آب شرب روستایی از دیگر اقدامات صورت گرفته است.

حدادی با بیان اینکه مجموع مشترکان تحت پوشش شرکت آب و فاضلاب این شهرستان ۱۴۵ هزار مشترک شهری و روستایی است، اظهار داشت: ۷۵ درصد آب شرب شهرستان از چاه‌ها تامین می شود، که در صورت بحران با کمبود مواجه خواهیم شد.