به گزارش خبرنگار ایرنا، «محمد حیدری» روز سه‌شنبه در جلسه تودیع و معارفه بخشدار مرکزی قصرشیرین گفت: همچنین تمام ۲۶ روستای دارای سکنه این شهرستان از راه آسفالته برخوردارند.

وی با اشاره به برخورداری تمام روستاهای این شهرستان از نعمت گاز طبیعی از آن به عنوان یک دستاورد بسیار خوب نظام جمهوری اسلامی یاد کرد و گفت: شاهد خدمات رسانی نظام برای روستاییان به عنوان قشر مولد در روستا هستیم.

سرپرست فرمانداری قصرشیرین با بیان اینکه تمام روستاهای این شهرستان نیز دارای آب شرب هستند، تصریح کرد: ایستگاه آب شرب روستای «کرکهرک» و رفع مشکل اصلی آب شرب روستاهای کرکهرک و امام حسن (ع) علیا، سفلی و وسطی بعد از ۳۵ سال نیز با سه و نیم میلیارد تومان اعتبار عملیاتی شد که تنها بخش کوچکی از آن باقی مانده که با برداشت ذرت از نیمه دوم آبان شاهد اتمام این پروژه خواهیم بود و اینگونه مشکل آب شرب روستاهای بخش مرکزی مرتفع خواهد شد.

حیدری در ادامه با اشاره به اینکه تغییر و تحول امری ذاتی است، ادامه داد: پست های سیاسی شامل استانداری، فرمانداری و بخشداری جزو مقامات سیاسی هستند که طبق قانون خدمات کشوری با تغییر دولت این مناصب نیز تغییر خواهند کرد که در این راستا امروز شاهد تغییر بخشدار مرکزی خواهیم بود.

وی گفت: دولت مردمی نیز با هدف خدمت رسانی به مردم روی کار آمده از این رو مدیران وظیفه دارند با روحیه جهادی و تلاش شبانه روزی به مردم خدمت کنند.

سرپرست فرمانداری قصرشیرین در ادامه تصریح کرد: همه باید تلاش کنیم تا زمینه را برای بازگشت روستاییان و مهاجرت معکوس از شهر به روستا فراهم نماییم تا شاهد پیشرفت و آبادانی این شهرستان باشیم.

وی گفت:روستاییان قشر مولد جامعه بوده و در همه عرصه‌های انقلاب حضوری فعالانه داشته‌اند و پایبند به آرمان‌ها و اصول ارزشی نظام جمهوری اسلامی هستند و از این رو همه وظیفه داریم در راستای پیشرفت روستا و تثبیت آن تلاش کنیم.

در این جلسه «فرشاد سلیمانی» از پرسنل فرمانداری قصرشیرین به عنوان بخشدار مرکزی این شهرستان معرفی گردید و از زحمات «برومند وحیدپور» بخشدار سابق قصرشیرین تجلیل شد.

شهرستان قصرشیرین در غرب کرمانشاه با ۲ بخش مرکزی و سومار و بیش از ۲۷ هزارنفر جمعیت، بیش از ۱۸۶ کیلومتر مرز با عراق دارد، این شهرستان ۵۶ روستا دارد که ۲۶ روستای آن در بخش مرکزی دارای سکنه است.