به گزارش ایرنا از روابط‌عمومی آبفا منطقه دزفول،  حسین سعادتی‌فر سه شنبه در نشست با بخشدار بخش شهیون و معرفی سرپرست دفتر نمایندگی آبفا در این بخش گفت: با توجه به تبدیل روستای شهیون به شهر، وجود روستاهای فراوان در این بخش و وسعت زیاد بخش شهیون، به منظور سهولت در امر خدمات رسانی به ساکنان و همچنین تمرکز و توجه بیش از پیش در زمینه رفع مشکلات آب و فاضلاب این منطقه، تاسیس دفتر نمایندگی آبفا منطقه دزفول در بخش شهیون در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: اکنون با راه‌اندازی دفتر نمایندگی آبفا در بخش شهیون، تردد ساکنان این بخش به شهر برای انجام اقدامات اداری مربوط به آب و فاضلاب پایان یافت چرا که از این پس در این دفتر، تمام خدمات ارباب رجوع و مشترکان از جمله تقاضای انشعاب و اصلاح قبوض و سایر خدمات انجام می‌شود.

مدیر آبفا منطقه دزفول با اشاره به تعدد مرغداری‌ها در بخش شهیون گفت: مراکز مرغداری نقش بسزایی در ایجاد اشتغال برای جوانان این منطقه دارند لذا آبفا همواره تعامل خوبی با این مراکز با توجه به اهمیت ایجاد اشتغال داشته است‌.

بخشدار بخش شهیون نیز در این نشست ضمن  قدردانی از مساعدت و اهتمام مدیرعامل آبفا خوزستان در راستای تاسیس این دفتر، اظهار داشت: خوشبختانه آبفا اقدامات خوبی در بخش شهیون داشته که تامین آب بیمارستان درمان بستر این بخش از جمله این اقدامات است.

حسین رحیمی  با اعلام آمادگی کامل بخشداری شهیون در زمینه تعامل و همکاری با آبفا گفت: بخش شهیون از وسعت بالایی برخوردار است بنابراین خدمات‌رسانی به تمام روستاها و رسیدگی به آنها از اولویت های مهم بخشداری شهیون است.