آقای مهندس علی اصغر قانع، رئیس " کانون هماهنگی دانش، صنعت و بازار آب و فاضلاب معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری"، با حضور در آئین رونمایی از سامانه دانش بنیان نانو گاز شرکت "نانو حباب انرژی"  با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری و نامگذاری امسال به نام تولید،‌دانش بنیان و اشتغال آفرین و توجه ویژه ایشان به بحث فناوری نانو، افزود: دولت مصمم به حمایت از شرکت های دانش بنیان می باشد.
وی با بیان اینکه در بحث نانو تکنولوژی رتبه چهار در جهان را داریم اضافه کرد: در بخش تصفیه فاضلاب نیز در حال رقابت با آمریکا و ژاپن می باشیم و قطعا جزو اولین ها هستیم.
رئیس کانون هماهنگی دانش، صنعت و بازار آب و فاضلاب معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با اشاره به دستگاه جدید نانو گاز تولیدی در منطقه آزاد ماکو اضافه کرد:‌ استفاده از این دستگاه و انحلال گاز و هوا در مایع و گندزدایی، بسیار باصرفه تر و با راندمان بالاتر از روش های قبلی می باشد.
مهندس قانع افزود: دستگاهی که امروز رونمایی شد علاوه بر کاهش پنجاه درصدی هزینه های جاری و سرمایه گذاری،‌ موجب افزایش راندمان 20 الی 30 درصد خواهد شد، لذا سرمایه گذاری در این بخش قابل توجه است.
شرکت نانو حباب انرژی از اعضای این کانون می باشد.