" حبیب اله حدادی" روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در این مدت همچنین ۳۷۴ مورد انشعاب آب و ۱۴۱ مورد انشعاب فاضلاب در شهر و روستاهای بروجرد واگذار شده است.

وی اظهار داشت: امسال ۴۰۰ دستگاه کنتور خراب در سطح  شهرستان تعویض شده است.

وی بیان کرد: حفر و تجهیز هفت حلقه چاه عمیق و نیمه عمیق، احداث ۲ باب مخزن ذخیره به حجم یک هزار متر مکعب در روستاهای جهان آباد و برکت آباد و نصب هفت دستگاه تله متریر از دیگر اقدامات انجام شده در سال جاری است.

رییس شرکت اب و فاضلاب بروجرد اضافه کرد: ترمیم چهار هزارو ۲۸۶ مورد شکستگی لوله، توسعه شبکه آبرسانی در سطح شهرستان به طول هفت کیلومتر و اصلاح شبکه شهر بروجرد به طول ۵۳۰ متر از دیگر اقدامات انجام شده در راستای توسعه شبکه این شهرستان می باشد.

حدادی اظهار داشت: از سال  ۱۴۰۰ تا کنون یک هزارو ۹۸۰ مورد سرقت و جایگزینی دریچه انجام که در سه ماهه امسال ۱۳۲ مورد جایگزینی دریچه های سرقت شده انجام شده است.

وی ادامه داد: توسعه فاضلاب شهر بروجرد در ۶ نقطه به طول ۲۵ کیلومتر انجام شده و ۶ هزارو ۱۰۰ مورد کار کلرسنجی ۵۷۵ مورد آزمون‌های باکتریو لوژی، ۴۲ مورد بررسی اتفاقات کنترل کیفی و ۱۲۰ مورد رفع خرابی دستگاه‌های کلرزنی در این مدت انجام شده است.