" حبیب الله حدادی" روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: طرح فاضلاب بروجرد حدود ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و در راستای تکمیل آن هم اکنون در سه منطقه بروجرد آغاز شده است.

وی اظهار داشت: هم اکنون توسعه و تکمیل شبکه فاضلاب مناطق اسلام آباد، نیاوران و ابراهیم آباد به طول ۱۵ کیلومتر در حال اجرا است.

وی تاکید کرد: تکمیل و بهره برداری از ۴۰ درصد شبکه فاضلاب بروجرد در فاصله زمانی چهار سال نیازمند حدود چهار هزار میلیارد تومان اعتبار است.

حدادی افزود: تاکنون ۳۵ هزار انشعاب فاضلاب در بروجرد  واگذار شده است.
رییس شرکت آب و فاضلاب بروجرد اضافه کرد: کل متراژ خطوط مورد نیاز فاضلاب شهر بروجرد ۵۰۰ کیلومتر می باشد که ۳۰۰ کیلومتر آن از سال‌های گذشته تاکنون اجرا شده است.
حدادی ادامه داد: باتوجه به اینکه از شروع پروژه فاضلاب چندین سال می گذرد و قیمت‌ها در طول این سال‌ها متغیر بوده اگه بخواهیم با قیمت روز محاسبه کنیم تاکنون یک هزارو ۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار هزینه شده است.
وی ادامه داد: با توجه به تامین اعتبار پروژه های فاضلاب  شهرستان بزودی چند منطقه دیگر از شهر تحت پوشش قرار خواهد گرفت.

وی از همه شهروندان بروجردی خواست در زمان اجرای کار به دلیل انجام عملیات حفاری و لوله گذاری و مشکلاتی که بر ای تردد همشهریان بوجود می آید، خویشتن‌داری نموده و این شرکت را در ارائه خدمات بهتر و بیشتر یاری رسانند.