به گزارش خبرنگار ایرنا؛ «رضا داودی» روز دوشنبه در آیین تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه که با حضور معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور برگزار شد، افزود: در خصوص واگذاری پساب هم قراردادهای خوبی در کرمانشاه و شهرستان اسلام آبادغرب در حال انعقاد است که امیدواریم به نتیجه برسد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه با اشاره به اینکه در همه حوزه های فنی، بهره برداری و کیفی باید وضعیت موجود را ارتقا دهیم، تصریح کرد: تنش آبی در کرمانشاه از یک ماه پیش شروع شده و برای مقابله با این چالش برنامه های کوتاه مدت، میان مدت و بلندمدتی داریم.

داودی بر اجرای با قدرت جهاد آبرسانی و تامین آب ۳۵۰ روستای استان تاکید کرد و گفت: استان کرمانشاه از نظر جغرافیایی دارای شرایط متفاوتی است بطوریکه مناطق سخت‌گذر اورامانات، مناطق گرمسیری غرب، نقاط صفر مرزی و شرایط ویژه شرق استان باعث شده تا برای هر منطقه از استان برنامه های خاصی تدارک ببینیم.

وی خدمات ارائه شده اداره آب و فاضلاب و همکاران را در زلزله سرپل ذهاب بی نظیر توصیف کرد و گفت: همکاران ما در آن روزهای سخت حتی جای خواب هم نداشتند و با تلاش شبانه روزی حتی یک مورد آزمایش مشکل دار هم نداشتیم و سعی کردیم برای مردم از این جنبه چالشی ایجاد نشود.

داودی در پایان با اشاره به اینکه استان کرمانشاه ۱۰ سال درگیر جنگ بوده و از مدار توسعه نسبت به سایر استان ها عقب افتاده است، از معاون شرکت آبفا خواست نگاه ویژه ای به این استان داشته باشد.

در پایان این جلسه از زحمات ۲ ساله «علیرضا کاکاوند» تقدیر و «رضا داودی» به عنوان مدیرعامل جدید شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه معرفی شد.