به گزارش خبرنگار ایرنا، روح الله عباسپور روز شنبه در نشست بررسی مسایل و مشکلات شهرک های صنعتی شهرستان بویین زهرا افزود: آب و برق از جمله نیازها و زیرساخت های مهم در این رابطه است و نباید هیچ تولیدکننده ای پس از ساخت واحد تولیدی برای تولید معطل آب و برق باشد.

نماینده مردم بویین زهرا و آوج در مجلس شورای اسلامی گفت: آب مورد نیاز صنایع مستقر در شهرک‌های صنعتی بویین زهرا با هماهنگی های انجام شده از سوی شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین با آبفا تامین شده است.شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین امسال پیگیری های خوبی در زمینه تامین آب مورد نیاز صنایع مستقر و سرمایه گذاران جدید در شهرک ها و نواحی صنعتی این شهرستان داشته که قابل تقدیر است.

وی اظهار داشت: با توجه به پیگیری های انجام شده صنعتگران در شهرستان بویین زهرا نگران تامین آب برای تولید نیستند.

این نماینده مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در کنار تامین آب پایدار برای بخش صنعت، این مهم منابع درآمدی برای شرکت آب و فاضلاب استان قزوین به همراه داشته و در رفع مشکلات و نگرانی های زیست محیطی نیز موثر واقع می شود.

این عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در ادامه گفت: از ظرفیت مجلس و قانون گذاری برای حل مشکلات بخش تولید نهایت استفاده را می کنیم.

عباسپور با بیان اینکه  امروز تولید اولویت شماره یک و مساله اصلی کشور است که مقام معظم رهبری نیز نسبت به آن دغدغه و تاکید دارند،افزود: امروز همه وظیفه داریم در هر جایگاه و مسوولیتی به تقویت بخش تولید و حل مشکلات این بخش کمک کنیم.

نماینده مردم بویین زهرا و آوج در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: مدیران دستگاه های اجرایی باید نسبت به حل مشکلات بخش تولید دغدغه مند باشند و با مسایل مربوط به این حوزه که اولویت اساسی کشور است برخورد عادی و روزمره نداشته باشند.

وی در ادامه خواستار کمک دستگاه های اجرایی و خدمات رسان برای حل مسایل و مشکلات و مطالبات صنعتگران در شهرستان بویین زهرا شد.

این شهرستان دارای شهرک های صنعتی آراسنج، حکیمیه، شال و ناحیه صنعتی دانسفهان است.

شهرستان بویین زهرا به مرکزیت شهری به همین نام در جنوب شرقی استان قزوین قرار دارد.