به گزارش خبرنگار ایرنا، رضویه بعد از مشهد اولین شهری است که به طرح اگو یا شبکه جمع آوری فاضلاب در خراسان رضوی وصل می‌شود. این طرح به طول ۲۳ کیلومتر شبکه جمع آوری و ۹ کیلومتر خط انتقال تا پایان سال ۱۴۰۲ به بهره‌برداری می‌رسد.

وزیر کشور طی سخنانی در آیین آغاز اجرای عملیات این طرح گفت: دشمن تلاش می‌کند مردم واقعیات بسیار شکوهمند انقلاب را نبینند یا فراموش کنند، لذا به دنبال این است که کشور پیشرفت نکند و یاس و ناامیدی در بین مردم تزریق شود.

احمد وحیدی افزود: مشکلات وجود دارد و حل آنها نیازمند زمانبندی است. دشمن نمیخواهد بگذارد این واقعیت روشن باشد که مسوولان خدمتگزار مردم هستند.

وزیر کشور ادامه داد: رییس جمهور و اعضای دولت با تمام قدرت، پای کار و حل مسایل هستند و از همه ظرفیت‌ها برای حل مشکلات مردم استفاده می‌کنند.

وحیدی با بیان اینکه شرط مسوولیت پذیری این است که همه خود را در خدمت و نوکر مردم بدانند، افزود: دشمن می‌خواهد بین مردم و مسوولان فاصله و گسست ایجاد کند، نباید اجازه دهیم چنین خللی در روابط عمیق مردم و مسوولان ایجاد شود.

شهر رضویه در پنج کیلومتری کلانشهر مشهد واقع شده است.

احمد وحیدی وزیر کشور امروز به مشهد سفر کرد، شرکت در گردهمایی دهیاران روستاهای خراسان رضوی، رونمایی از ۵۶۹ خودروی عمرانی و حمل و نقل عمومی متعلق به شهرداری های استان، برنامه عملیاتی اجرای طرح شبکه فاضلاب در شهرک رضویه و بازدید از طرح ساخت ۲ هزار و ۴۳۰ واحد نهضت ملی مسکن در شهرک مهرگان از برنامه های وزیر کشور در این سفر است.