به گزارش خبرنگار ایرنا، حسن بهرام نیا روز پنجشنبه در تداوم سفرهای شهرستانی، پس از ورود به شهرستان ایوان ضمن ادای احترام به مقام شهدا و بازدید از پروژه کنارگذر ایوان، در سومین برنامه خود در این شهرستان، از پروژه تصفیه خانه آب شرب ایوان بازدید کرد و در جریان پیشرفت فیزیکی این پروژه قرار گرفت.

وی با ابراز رضایت از روند پیشرفت فیزیکی تصفیه خانه آب شرب ایوان، افزود: با تلاش های نماینده ایلام در مجلس، حمایت های دولت و همدلی و همراهی همه، این پروژه اکنون ۹۸ درصد پیشرفت دارد و در آینده نزدیک به بهره برداری می رسد.

استاندار ایلام با بیان اینکه تاکنون حدود ۱۱۰ میلیارد تومان برای این پروژه هزینه شده است، گفت: با توجه به اینکه آب، یکی از چالش های اصلی در آینده است این پروژه می تواند بسیار اثرگذار باشد.

ادای احترام به مقام شهدا، دیدار با خانواده معظم شهدا، بازدید از پروژه کنار گذر ایوان، بازدید از پروژه تصفیه خانه آب شرب، بازدید از چندین طرح صنعتی و تولیدی شهرستان، نشست هم اندیشی با اقشار مختلف مردم و نشست شورای اداری از جمله برنامه های سفر دکتر بهرام نیا استاندار ایلام به شهرستان ایوان است.

پیگیری و بررسی میزان پیشرفت فیزیکی پروژه ها و طرحهای مهم هر شهرستان و دیدار چهره به چهره با مردم شهرستان از جمله مهم ترین اهداف سفرهای شهرستانی است.