محمد رضا کرمی نژاد روز جمعه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا با اشاره به برطرف کردن مشکل آب آشامیدنی شهرستان رامهرمز اظهارداشت: طرح آبرسانی به رامهرمز از رود زرد کاید رفیع به طول ۴۸ کیلومتر با همکاری سازمان آب و برق و آبفا وارد مدار قرار گرفته است.
وی با اشاره به سختی کار در این طرح آبرسانی افزود: اجرای طرح‌های آبرسانی در مناطق کوهستانی دشوار است اما مجموعه آبفا با پشتکار و عزمی راسخ همچون دولت مردمی این طرح را در منطقه کوهستانی با قطر ۸۵۰ تا ۷۰۰ میلیمتر با تخصیص ۱۰ هزار مترمکعب آب آشامیدنی در شبانه روز اجرا کرده است.  

مدیرعامل آبفا خوزستان تصریح کرد: این طرح رها شده   از آبان سال گذشته فعال شد و با حفر چهار حلقه چاه تراوشی، تجهیز و تکمیل خطوط آب و برق  وارد مدار بهره برداری قرار گرفت.

وی افزود: این طرح آبرسانی بعد از پنج ماه کار شبانه روزی ساعت ۲ بامداد امروز تکمیل و با رسیدن آب به مخزن سرطا مشکل  آب آشامیدنی رامهرمز برطرف شد.

شهرستان رامهرمز در شرق استان خوزستان واقع شده است و  بیش از ۱۱۰ هزار نفر جمعیت دارد.

شرکت آب و فاضلاب خوزستان به ۶۸ شهر با یک میلیون و ۱۱۴ هزار و ۵۲۲ اشتراک آب به چهار میلیون و ۳۰۰ هزار نفر خدمات ارائه می‌دهد که پوشش ۱۰۰ درصدی در بخش آب شهری و پوشش بیش از ۸۹ درصدی در بخش آب روستایی دارد.